Blood And Madness – бладборн мод (1.19.4) (1.18.2) (1.16.5)

Мод Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod) додає в Майнкрафт безліч броні, зброї, мобів і навіть босів з такої прекрасної гри як Bloodborne. Є навіть унікальні механіки, про які я намагатимусь розповісти далі, красиві моделі мобів із цікавими рухами. Мод не глобальний, але привносить нові механіки, які допоможуть вам із хардкорними мобами з цього мода.

Зброя:

Почну зі зброї, скільки одна з механіка зав’язана з нею. У моді є нова зброя з епічними 3D моделями, є мечі, сокири, коси, пістолети, вогнемет та Коктейль Молотова, також є свій унікальний лук, який у другій формі може стати мечем. Деяка зброя може трансформуватися в інший вид, якщо “лівий Alt”, то зброя змінить свою форму та вид атаки (при деяких варіаціях).

Моби та боси:

Всі моби та боси належать до фракцій, їх всього 3: мисливці, звірі (або як я їх покликаю – прокажені) та церковники. Мисливці атакують звірів; Звірі нападають на мисливців та церковників; Церковники атакують звірів. Гравця в будь-якому випадку будуть атакувати, з якої логічної причини не знаю, мабуть ви їм просто не подобається pumba. Моби мають класні моделі, унікальні атаки та рухи.

Також є стіл, на якому можете покращувати свою зброю. Матеріали для покращення та крафту падають з мобів цього мода. JEI якщо що на допомогу. Більшість мобів сповняться вночі, але деякі з них можуть з’явитися і вдень, тому акуратніше досліджуйте ваш світ!

Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod) Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod) Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod) Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod) Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod) Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod) Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod)

Як встановити Blood And Madness (A Bloodborne Inspired Mod)

  • Скачай та встанови Minecraft Forge
  • Скачай та встанови GeckoLib
  • Скачай мод
  • Не розпаковуючи, скопіюй у .minecraft\mods
  • Готово

Завантажити

1.16.5

1.18.2 

1.19.2 

1.19.4 

 

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.