Fabulous Flowers (1.20.1) (1.19.4)

мод на майн Fabulous Flowers

Ви коли-небудь відчували, що вам бракує різноманітності при виборі квітів для вашого саду? Вам набридло шукати квітковий ліс лише для того, щоб дістати ще кілька тюльпанів? Тоді мод на майн Fabulous Flowers для вас!

З цим модом ви можете вибрати 35 нових квітів, серед яких є 2 абсолютно нових види квітів! Тепер ви також можете оновлювати свої квіти, вам просто потрібно трохи кісткового борошна, місце для їх вирощування, а потім вам залишиться тільки чекати! Але це ще не все! Більшість квітів мають невеликий шанс мутувати, тобто нова квітка матиме інший колір, що може бути корисним для пошуку нових кольорів вашої улюбленої квітки без необхідності ходити за кілометри.

 

Стільки нових квітів!

Наразі додано 35 квітів. До них відносяться:
– 4 нових тюльпани (більшість з них можна знайти у Квіткових лісах)
– 4 нових маки (які вам доведеться виростити самостійно)
– 4 нові орхідеї (вони значно відрізняються від існуючої блакитної орхідеї і можуть бути знайдені в джунглях)
– 2 нових алліума (можна знайти у квіткових лісах та на луках)
– 2 нові ромашки (одну з них можна знайти лише у квіткових лісах, а іншу – на соняшникових полях)
– 6 нових кущів троянд (знайдено там, де вже були знайдені інші кущі червоних троянд)
– 3 нові півонії (знайдено там, де раніше можна було знайти оригінальну (тепер пурпурову) півонію)
– 1 новий “Соняшник” (Вам доведеться виростити соняшник у досить специфічних умовах, щоб дізнатися, що це таке. Ви також можете зварити з нього Зілля нічного бачення)
– 1 нова “Розквітла” версія Кульбаби (Ви отримаєте її, якщо перекусите кістку кульбаби. Ви можете здути її і на короткий час отримати удачу)
– 5 нових Мудреців (нові 2 блокові високі квіти, одну можна знайти на рівнинах, іншу – біля річок, решту вам доведеться виростити самостійно)
– 3 нові міосотиси (нові маленькі квіти, також відомі як “Ніколи не забуває”, їх можна знайти на лугах)

 

Як виростити власний сад з Fabulous Flowers мод на майнкрафт

Як уже згадувалося, ви можете виростити нові квіти, якщо розмістите їх на фермі поруч з іншою, на якій є кісткове борошно. Так, тепер ви можете розміщувати кісткове борошно на порожніх сільськогосподарських угіддях. Зазвичай це займає стільки ж часу, скільки росте пшениця, поки ви отримаєте нову квітку, але це абсолютно випадково і залежить від випадкової швидкості світів.

Майже завжди існує 10% ймовірність того, що ваша квітка мутує. Різні квіти мають різні моделі мутацій. Деякі, наприклад, тюльпани, мають майже циклічну схему мутації, що означає, що червоний тюльпан може перетворитися лише на помаранчевий або рожевий, помаранчевий тюльпан може перетворитися на червоний або жовтий, але синій тюльпан, наприклад, повинен перетворитися на фіолетовий, потім на рожевий, щоб врешті-решт перетворитися на червоний. Інші квіти, такі як півонії, мають абсолютно випадковий візерунок, тобто, наприклад, з рожевої півонії ви можете отримати будь-яку з 3 інших півоній. Вам доведеться поекспериментувати, щоб побачити, які квіти можуть перетворитися на інші кольори і як саме.

Це також гарний спосіб отримати деякі барвники, оскільки всі квіти, які ви можете виростити, можна перетворити на відповідні барвники.

Новий стильний житель села.

Мод minecraft також додає нову професію селянина – Ботанік. Ви можете продавати йому кісткове борошно, кілька рідкісних рослин, але найголовніше – ви можете купити 3 різних “квіткових пучки”. Кожен з них містить 6 випадкових квітів, залежно від типу. Просто клацніть на них правою кнопкою миші, і ви зможете створити свій власний сад в найкоротші терміни. Існує три типи букетів:

– Букет тюльпанів (може включати будь-який тип тюльпанів)

– Пакет екзотичних квітів (поки що включає лише різні види орхідей)

– Букет польових квітів (сюди входять всі інші дрібні квіти, окрім, звичайно, зів’ялої троянди)

мод на майн Fabulous Flowers мод на майн Fabulous Flowers

Як встановити

  1. Скачай і встанови Minecraft Forge
  2. Скачай мод
  3. Не розпаковуючи, скопіюй у .minecraft\mods
  4. Готово

Завантажити

(1.20.1)
(1.19.4)

 

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.