Hiccup’s Legacy – дракони з Як приручити дракона [1.19.2] [1.18.2]

Hiccup's Legacy - дракони з Як приручити дракона [1.19.2] [1.18.2]

Мод Hiccup’s Legacy – додасть у світ майнкрафта драконів із фільму “Як приручити дракона”, ці істоти будуть сповнитися у світі, деяких з них можна приручити за допомогою сирої риби чи м’яса. Ви можете їздити і літати на них, так само за їх допомогою можна створити кілька наборів броні, а також нову, досить сильну зброю.

Дракони мають деякі здібності, багато хто може випускати снаряди на R, а також мати альтернативну атаку на X, деяких драконів можна приручити за допомогою риби, але поки що цей функціонал мода знаходиться в розробці і в майбутньому може змінитися. На більшості драконів можна їздити і літати, хоча зараз режим польоту реалізований не зручно (потрібно подивитися вгору сидячи на драконі).

 

Броня на основі нісенітниці драконів створюється без вбивства, необхідно помістити драконів у приміщення де вони не зможуть літати, через деякий час вони будуть скидати з себе луску, а ви зможете створити на її основі броню. Нова зброя створюється з металу (Gronckle Iron), її створює дракон gronckle, для цього йому треба згодувати Gronckle Iron Mixture, який крафтиться.
Hiccup's Legacy - дракони з Як приручити дракона [1.19.2] [1.18.2] Hiccup's Legacy - дракони з Як приручити дракона [1.19.2] [1.18.2] Hiccup's Legacy - дракони з Як приручити дракона [1.19.2] [1.18.2]

 

 

Як встановити мод:

 

  • Скачай та встанови Minecraft Forge
  • Скачай мод
  • Не розпаковуючи, скопіюй у .minecraft\mods
  • Готово

Завантажити мод Hiccup’s Legacy:


1.18.2
1.19.2

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.