мод на minecraft Physics Mod – крута фізика

мод на minecraft Physics Mod

Неймовірний мод на minecraft Physics Mod на фізику, він містить у собі безліч реалістичних функцій і дасть змогу зробити з майнкрафта абсолютно нову гру. Блоки руйнуватимуться з красивою анімацією і зачіпатимуть сусідні, в океані з’являться хвилі, реалістичний сніг і вода та безліч інших функцій.

Попередження:
Так само окремо хочеться відзначити, досить високе навантаження на комп’ютер, якщо ви стикаєтеся з лагами, то пробуйте крутити налаштування мода з метою зменшення навантаження.

Трохи докладніше про мод на minecraft Physics Mod:

Мод додає в гру фізику блоків, предметів, рідин ітд. Тепер ламаючи блоки гри, ви помітите, як вони розсипаються на безліч шматочків, кожен з яких має фізику падіння, а також руйнування одного блоку спричинить руйнування деяких сусідніх блоків, що має епічний вигляд (налаштовується).

Фізика поширюється так само і на мобів, у них є кілька варіантів того, що відбувається після їхньої смерті, фізика звуку змінює звуки залежно від блоків.

Функції:

 • блоки руйнуються на безліч шматочків, або просто набувають гравітацію і фізику, зачіпають сусідні блоки і вони так само руйнуються. Ви можете налаштувати стиль руйнування, швидкість анімації, час життя осколків, кількість зачіпаних сусідніх блоків (Collapse в меню моду).
 • після смерті тушки мобів набувають фізики ганчір’яної ляльки і з деякою анімацією падають, а після зникають. Але є можливість увімкнути режим, у якому моби так само розсипатимуться на осколки, зокрема з кров’ю.
 •  дає змогу налаштувати хвилі в океані, водночас предмети і, наприклад, човен гойдатимуться на цих хвилях. Можна налаштувати справжній шторм або штиль, особливо епічний вигляд це має з шейдерами.
 •  фізика з’являється у безлічі інших предметів і блоків, ліани, двері, мотузки.
 • плащів, банерів, вони красиво майорять залежно від ваших рухів або вітру.
 • Фізика предметів, що кидаються – сніжки, око ендера, яйця, дроп.
 • тепер вода схожа на якийсь гель або желе, поки ця функція в бета-тестуванні, отримати цю воду можна зламавши стіл зачарування. Не найкласніша реалізація, та й користуватися складно, але може автор переробить.
 •  снігові біоми тепер мають кучугури, які можуть мати різну форму, під час ходьби ви будете створювати стежку.
 • блоки, стіни, печери, все це змінює звуки гри роблячи їх реалістичними.
 • реалістичний дим.
 • у грі з’явиться вітер, сніг, дощ будуть так само схильні до фізики та вітру, ви зможете налаштувати інтенсивність від легкого снігу, до снігової бурі. Від ходьби ви підніматимете частинки пилу або снігу, які забиратиме вітер. Сила вітру залежить від місцевості та інше.

Мінуси моду:

Високе навантаження на процесор і відеокарту, спірні «реалістичні» функції, різні баги і неточності. Але автор додав у мод можливість все налаштувати в зручному меню, вимкнути функції, змінити їх, аж до кожної анімації і блоків.

Скріншоти:

Відео
Завантажити мод на minecraft Physics Mod:

1.16.5 Fabric 
1.16.5 Forge

1.17.1Fabric
1.17.1Forge

1.18.2Fabric
1.18.2Forge

1.19.2Fabric
1.19.2Forge

1.19.4Fabric
1.19.4Forge

1.20.1Fabric
1.20.1Forge

1.20.4Fabric
1.20.4Forge

1.20.5Fabric

 

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.