Thirdlife RTS – стратегія в реальному часі (1.19.2)

Thirdlife RTS

Цей мод Thirdlife RTS дозволяє вам грати в стратегічні матчі в режимі реального часу проти ваших друзів. Наймайте робітників, будуйте казарми і вежі, тренуйте війська, керуйте ними і знищуйте базу противника.

Thirdlife RTS – стратегія в реальному часі (1.19.2) Thirdlife RTS – стратегія в реальному часі (1.19.2)

Як почати:

 1. Спочатку вам потрібно буде вибрати свою фракцію та колір вибору.
 2. Введіть /selectfaction і /selectcolor, щоб вибрати, коли ви хочете грати за людей або свиней; і позначте свої одиниці червоними/синіми/зеленими/жовтими/фіолетовими покажчиками
 3. Потім створіть блок під назвою Game Master із 4 дерев’яних дощок, компаса та годинника. Цей блок керує грою, завершує і починає раунди.
 4. Молоток Craft Builder з палицями й андезитом, Command Staff із палицями й блоком червоного каменю та Control Crystal із ендер-перлиною, діамантом і ляпісом.
 5. Підготуйте власну крихітну карту бою з блоками. Майте на увазі, що вам знадобиться золото, щоб навчати одиниць, і ви повинні мати місце для шахти золотої копальні. Відповідними блоками є: золота руда, золота руда глибокого слану, золота руда нижній частині, позолочений чорний камінь, золотий блок і блок необробленого золота.
 6. Потім виберіть початкові місця, клацнувши молотком правою кнопкою миші, і побудуйте замок, відкривши меню будівництва (клацніть правою кнопкою миші повітря). Захистіть свій замок будь-якою ціною.
 7. Розмістіть майстер гри та клацніть на ньому правою кнопкою миші. Гра почнеться. Це дасть вам трохи золота для початку та породить 2 працівників.
 8. Вибирайте одиниць з контрольним кристалом, пересувайте їх за допомогою командного персоналу. Виберіть місце для будівлі та побудуйте його за допомогою будівельного молотка. Ви можете будувати тільки якщо поруч є робітник. Золоті копальні можна розміщувати лише на блоках золотого типу.
 9. Казарми використовуються для навчання військ, вежі для атаки ворогів.
 10. Кожна фракція має робочого, підрозділ ближнього бою та підрозділ дальнього бою. У людей є робітники, лицарі та лучники; У піглінів є головорези, звірі та арбалети.
 11. Якщо ви хочете завершити матч, знову клацніть правою кнопкою миші Game Master. Все зникне.

 

Над модом все ще працюють, з’являться нові одиниці, будівлі та фракції.

 

Як встановити мод Thirdlife RTS:

 1. Встанови Forge
 2. Встанови всі додаткові моди, якщо вказано.
 3. Скачай мод і скопіюй у .minecraft/mods
 4. У лаунчері запускай версію гри із форджем.

Завантажити мод:

1.19.2

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.