Vault Hunters 3-е видання (1.18.2)

Vault Hunters — це пакет модів на основі рольової гри, присвячений таємницям і небезпекам виміру під назвою The Vault. Він містить багато спеціальних предметів і мобів мисливців за сховищами, як-от броня, зброя, тотеми, валюта та боси.
Гравці можуть розвивати власні таланти та здібності, намагаючись досягти мети зібрати всі 25 унікальних артефактів, щоб розблокувати фінальний виклик!
У вас є те, що потрібно?

Третє видання «Мисливці за сховищами» тепер також підтримує проходження небесних блоків під назвою Sky Vaults!

Починаємо

Vault Hunters починається як майже будь-який інший Minecraft Modpack. Пробийте дерево, зробіть інструменти, зберіть їжу та копайте, щоб знайти ресурси. Ресурси, які ви шукаєте, є більш рідкісними та дозволяють почати свої пригоди в сховищі: необроблене хроматичне залізо та камінь у сховищі. За допомогою цих предметів ви можете створити свій власний вівтар у сховищі та помістити на нього камінь у сховищі. Для кожної Скелі Сховища потрібен окремий набір предметів, які потрібно подати на вівтар, щоб завершити свій Кристал Сховища. Після завершення забезпечте вівтар сигналом із червоного каменю та створіть свій портал сховища, щоб почати свою першу пригоду!

 

Прогресія склепіння

 

Сховище — це випадкове підземелля, згенероване процедурою. Незважаючи на ризикований, страшний і смертоносний вимір, він доверху наповнений здобиччю та багатствами. З підвищенням рівня Сховище стає складнішим… але також і більш корисним!

Особливість

У Vault Hunters є повний унікальний набір спорядження, інструментів (мечі, сокири та кирки), валюти та десятки унікальних предметів, пов’язаних із грою.
У ньому повністю перероблено Vanilla Gear і зачарування, щоб створити кращий масштаб за допомогою додаткового Vault Gear.

Додаткові спеціальні моби та боси, з якими можна зустрітися та битися в Сховищі.

У Vault Hunters є великий аспект для кількох гравців, який можна використовувати, щоб грати з друзями, наприклад, разом запускати сховища або ділитися дослідженнями модів,

Розблокування мода. Чим більше ви просуваєтеся на рівні сховища, тим більше ви прогресуєте в грі. Використання модів заблоковано за дослідженнями, тобто вам потрібно досліджувати моди, щоб, наприклад, покращуйте ферми за допомогою додаткових модифікованих предметів.

Карта Sky Vault! Подобається додатковий виклик стартувати на небесному острові? Не в змозі копати вимоги до вівтаря? У Сховищі ви знайдете те, що вам потрібно…!

 

Скріншоти

Vault Hunters 3-е видання (1.18.2)

Vault Hunters 3-е видання (1.18.2) Vault Hunters 3-е видання (1.18.2) Vault Hunters 3-е видання (1.18.2) Vault Hunters 3-е видання (1.18.2) Vault Hunters 3-е видання (1.18.2)

 

Завантажити для (1.18.2)
Офіційний сайт розробника

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.